Επιπρόσθετες Πληροφορίες
| Μάρκα | OSRAM |
|---|---|
| Βάση-Ντουί | E14 |
| Ονομαστική κατανάλωση | 6W |
| Ονομαστική τάση | 230v |
| Φωτεινή ροή | 470lm |
| Θερμότητα (Kelvin) | 2700K |
| Ώρες ζωής | 15.000 |
| Dimmable | ΝΑΙ |
| Διαστάσεις | 105mm |
| Κωδικός προϊόντος | 4052899943377 |




