Επιπρόσθετες Πληροφορίες
| Μάρκα | OSRAM |
|---|---|
| Βάση-Ντουί | E27 |
| Ονομαστική κατανάλωση | 5,4W |
| Ονομαστική τάση | 220-240v |
| Φωτεινή ροή | 470lm |
| Θερμότητα (Kelvin) | 2700K |
| Ώρες ζωής | 25.000 |
| Dimmable | ΝΑΙ |
| Διαστάσεις | 97mm |
| Κωδικός προϊόντος | 4052899299160 |

MEGAMAN LED LR4307-SWFL R80 E27|230V|7W|2800K|530LM|90μοιρες 



