Επιπρόσθετες Πληροφορίες
| Μάρκα | OSRAM |
|---|---|
| Βάση-Ντουί | E27 |
| Ονομαστική κατανάλωση | 9W |
| Ονομαστική τάση | 220-240v |
| Φωτεινή ροή | 806lm |
| Θερμότητα (Kelvin) | 4000K |
| Ώρες ζωής | 25.000 |
| Dimmable | ΝΑΙ |
| Διαστάσεις | 110mm |
| Κωδικός προϊόντος | 4052899299207 |

Adeleq LED Αχλαδι E27|6w|230v|720lm|2800k|Dimmable
OSRAM LED Parathom Advanced PAR38 E27|14w|220-240v|1035lm|2700k|30μοιρες|Dimmable
OSRAM LED Parathom Advanced PAR38 IP65 E27|14w|220-240v|1000lm|2700k|30μοιρες|Dimmable
MEGAMAN LED Filament LG6603dGD E27|220-240V|3W|2200K|210LM|Dimmable 



