Επιπρόσθετες Πληροφορίες
| Μάρκα | OSRAM |
|---|---|
| Βάση-Ντουί | GU10 |
| Ονομαστική κατανάλωση | 5W |
| Ονομαστική τάση | 220-240v |
| Φωτεινή ροή | 330lm |
| Φωτεινή ένταση | 850cd |
| Θερμότητα (Kelvin) | 2700K |
| Ώρες ζωής | 25.000 |
| Dimmable | ΝΑΙ |
| Διαστάσεις | 58cm |
| Κωδικός προϊόντος | 4052899938700 |

MEGAMAN LED LR0705-WFL PAR16 GU10|230v|5w|2800K|35 μοιρες|200lm 



