Επιπρόσθετες Πληροφορίες
| Μάρκα | OSRAM |
|---|---|
| Βάση-Ντουί | GU 5,3 |
| Ονομαστική κατανάλωση | 2,8W |
| Ονομαστική τάση | 12v |
| Φωτεινή ροή | 230lm |
| Φωτεινή ένταση | 600cd |
| Θερμότητα (Kelvin) | 2700K |
| Ώρες ζωής | 15.000 |
| Dimmable | ΟΧΙ |
| Διαστάσεις | 51mm |
| Κωδικός προϊόντος | 4052899943582 |

Fos.Me LED MR16 ΚΙΤΡΙΝΟ GU5,3|12v|1-2w|120μοιρες 


