Επιπρόσθετες Πληροφορίες
| Μάρκα | OSRAM |
|---|---|
| Βάση-Ντουί | GU 5,3 |
| Ονομαστική κατανάλωση | 3.3W |
| Ονομαστική τάση | 12v |
| Φωτεινή ροή | 230lm |
| Φωτεινή ένταση | 600cd |
| Θερμότητα (Kelvin) | 4000K |
| Ώρες ζωής | 15.000 |
| Dimmable | ΟΧΙ |
| Διαστάσεις | 51mm |
| Κωδικός προϊόντος | 4052899943612 |

MEGAMAN LED ER2404LN-WFL GU5.3|12v|4w|4000k|220lm|36μοιρες 


