Επιπρόσθετες Πληροφορίες
| Μάρκα | OSRAM |
|---|---|
| Βάση-Ντουί | GU 5,3 |
| Ονομαστική κατανάλωση | 75W |
| Ονομαστική τάση | 12v |
| Φωτεινή ροή | 621lm |
| Φωτεινή ένταση | 1430cd |
| Θερμότητα (Kelvin) | 3000K |
| Ώρες ζωής | 15.000 |
| Dimmable | ΟΧΙ |
| Διαστάσεις | 56mm |
| Κωδικός προϊόντος | 4052899943667 |

MEGAMAN LED ER2404LN-WFL GU5.3|12v|4w|4000k|220lm|36μοιρες
Fos.Me LED MR16 ΜΠΛΕ GU5,3|12v|1-2w|120μοιρες 


