Επιπρόσθετες Πληροφορίες
| Μάρκα | OSRAM |
|---|---|
| Βάση-Ντουί | GU 5,3 |
| Ονομαστική κατανάλωση | 75W |
| Ονομαστική τάση | 12v |
| Φωτεινή ροή | 621lm |
| Φωτεινή ένταση | 1430cd |
| Θερμότητα (Kelvin) | 4000K |
| Ώρες ζωής | 15.000 |
| Dimmable | ΟΧΙ |
| Διαστάσεις | 51mm |
| Κωδικός προϊόντος | 4052899943674 |




