Επιπρόσθετες Πληροφορίες
| Μάρκα | OSRAM |
|---|---|
| Βάση-Ντουί | E27 |
| Ονομαστική κατανάλωση | 6W |
| Ονομαστική τάση | 220-240v |
| Φωτεινή ροή | 806lm |
| Θερμότητα (Kelvin) | 2700K |
| Ώρες ζωής | 15.000 |
| Dimmable | ΟΧΙ |
| Διαστάσεις | 143mm |
| Κωδικός προϊόντος | 4052899972834 |

MEGAMAN LED LR1412D-75H30D E27|230V|12W|2800K|600LM|30μοιρες|Dimmable
MEGAMAN LED LR2906-WFL PAR20 E27|230V|8W|2800K|350LM|35μοιρες
MEGAMAN LED LR2407.5-SWFL R63 E27|230V|7.5W|2800K|600LM|90μοιρες 


