Επιπρόσθετες Πληροφορίες
| Μάρκα | OSRAM |
|---|---|
| Ονομαστική κατανάλωση | 14W |
| Ονομαστική τάση | 230v |
| Φωτεινή ροή | 1310lm |
| Θερμότητα (Kelvin) | 3000K |
| Ώρες ζωής | 30.000 |
| Dimmable | ΟΧΙ |
| Διαστάσεις | 160x60mm |
| Κωδικός προϊόντος | 4058075000001 |
| Μάρκα | OSRAM |
|---|---|
| Ονομαστική κατανάλωση | 14W |
| Ονομαστική τάση | 230v |
| Φωτεινή ροή | 1310lm |
| Θερμότητα (Kelvin) | 3000K |
| Ώρες ζωής | 30.000 |
| Dimmable | ΟΧΙ |
| Διαστάσεις | 160x60mm |
| Κωδικός προϊόντος | 4058075000001 |