Επιπρόσθετες Πληροφορίες
| Μάρκα | OSRAM |
|---|---|
| Βάση-Ντουί | G13 |
| Ονομαστική κατανάλωση | 16W |
| Φωτεινή ροή | 2400lm |
| Θερμότητα (Kelvin) | 6500K |
| Ώρες ζωής | 60.000 |
| Dimmable | ΟΧΙ |
| Διαστάσεις | 265mm |
| Κωδικός προϊόντος | 4052899970564 |
| Μάρκα | OSRAM |
|---|---|
| Βάση-Ντουί | G13 |
| Ονομαστική κατανάλωση | 16W |
| Φωτεινή ροή | 2400lm |
| Θερμότητα (Kelvin) | 6500K |
| Ώρες ζωής | 60.000 |
| Dimmable | ΟΧΙ |
| Διαστάσεις | 265mm |
| Κωδικός προϊόντος | 4052899970564 |