Επιπρόσθετες Πληροφορίες
| Μάρκα | OSRAM |
|---|---|
| Βάση-Ντουί | G13 |
| Ονομαστική κατανάλωση | 24W |
| Φωτεινή ροή | 3600lm |
| Θερμότητα (Kelvin) | 4000K |
| Ώρες ζωής | 60.000 |
| Dimmable | ΟΧΙ |
| Διαστάσεις | 265mm |
| Κωδικός προϊόντος | 4052899970571 |
| Μάρκα | OSRAM |
|---|---|
| Βάση-Ντουί | G13 |
| Ονομαστική κατανάλωση | 24W |
| Φωτεινή ροή | 3600lm |
| Θερμότητα (Kelvin) | 4000K |
| Ώρες ζωής | 60.000 |
| Dimmable | ΟΧΙ |
| Διαστάσεις | 265mm |
| Κωδικός προϊόντος | 4052899970571 |