Επιπρόσθετες Πληροφορίες
| Μάρκα | OSRAM |
|---|---|
| Βάση-Ντουί | E27 |
| Ονομαστική τάση | 220-240v |
| Ονομαστική κατανάλωση | 10W |
| Θερμότητα (Kelvin) | 2700K |
| Φωτεινή ροή | 806lm |
| Dimmable | ΝΑΙ |
| Ώρες ζωής | 25000h |
| Κωδικός προϊόντος | 4052899911222 |
ΚΩΔ: 4052899911222
5,58€ 8,68€ συμπ. ΦΠΑ
| Μάρκα | OSRAM |
|---|---|
| Βάση-Ντουί | E27 |
| Ονομαστική τάση | 220-240v |
| Ονομαστική κατανάλωση | 10W |
| Θερμότητα (Kelvin) | 2700K |
| Φωτεινή ροή | 806lm |
| Dimmable | ΝΑΙ |
| Ώρες ζωής | 25000h |
| Κωδικός προϊόντος | 4052899911222 |