Επιπρόσθετες Πληροφορίες
| Μάρκα | OSRAM |
|---|---|
| Βάση-Ντουί | GU 5,3 |
| Ονομαστική κατανάλωση | 7,8W |
| Ονομαστική τάση | 12v |
| Φωτεινή ροή | 621lm |
| Φωτεινή ένταση | 1430cd |
| Θερμότητα (Kelvin) | 3000K |
| Ώρες ζωής | 25.000 |
| Dimmable | ΝΑΙ |
| Διαστάσεις | 51cm |
| Κωδικός προϊόντος | 4052899957695 |





