Επιπρόσθετες Πληροφορίες
| Μάρκα | OSRAM |
|---|---|
| Βάση-Ντουί | GU 5,3 |
| Ονομαστική κατανάλωση | 7,8W |
| Ονομαστική τάση | 12v |
| Φωτεινή ροή | 621lm |
| Φωτεινή ένταση | 1430cd |
| Θερμότητα (Kelvin) | 4000K |
| Ώρες ζωής | 25.000 |
| Dimmable | ΝΑΙ |
| Διαστάσεις | 51cm |
| Κωδικός προϊόντος | 4052899957701 |

Fos.Me LED MR16 ψυχρο λευκο GU5,3|12v|0.9w|120μοιρες 

