Επιπρόσθετες Πληροφορίες
| Μάρκα | OSRAM |
|---|---|
| Βάση-Ντουί | E27 |
| Ονομαστική κατανάλωση | 5,5W |
| Ονομαστική τάση | 220-240v |
| Φωτεινή ροή | 350lm |
| Φωτεινή ένταση | 960cd |
| Θερμότητα (Kelvin) | 2700K |
| Ώρες ζωής | 25.000 |
| Dimmable | ΝΑΙ |
| Διαστάσεις | 64cm |
| Κωδικός προϊόντος | 4052899956902 |





