Επιπρόσθετες Πληροφορίες
| Μάρκα | OSRAM |
|---|---|
| Βάση-Ντουί | E14 |
| Ονομαστική κατανάλωση | 3,3W |
| Ονομαστική τάση | 220-240v |
| Φωτεινή ροή | 250lm |
| Θερμότητα (Kelvin) | 2700K |
| Ώρες ζωής | 15.000 |
| Dimmable | ΟΧΙ |
| Διαστάσεις | 35cm |
| Κωδικός προϊόντος | 4052899962002 |

LEDVANCE Panel τετράγωνο 33w|3100lm|230v|3000k|90μοιρες|595x595mm
MEGAMAN LED ΚΕΡΙ LC0105CS E14|230v|5W|4000K|220lm 


