Επιπρόσθετες Πληροφορίες
| Μάρκα | OSRAM |
|---|---|
| Βάση-Ντουί | GU 5,3 |
| Ονομαστική κατανάλωση | 6,1w |
| Ονομαστική τάση | 12v |
| Φωτεινή ροή | 350lm |
| Φωτεινή ένταση | 900cd |
| Θερμότητα (Kelvin) | 3000K |
| Ώρες ζωής | 40.000 |
| Dimmable | ΝΑΙ |
| Διαστάσεις | 51cm |
| Κωδικός προϊόντος | 4052899957527 |




