Επιπρόσθετες Πληροφορίες
| Μάρκα | OSRAM |
|---|---|
| Βάση-Ντουί | GU 5,3 |
| Ονομαστική κατανάλωση | 3W |
| Ονομαστική τάση | 12v |
| Φωτεινή ροή | 230lm |
| Φωτεινή ένταση | 600cd |
| Θερμότητα (Kelvin) | 2700K |
| Ώρες ζωής | 25.000 |
| Dimmable | ΝΑΙ |
| Διαστάσεις | 51cm |
| Κωδικός προϊόντος | 4052899957589 |



