Επιπρόσθετες Πληροφορίες
| Μάρκα | OSRAM |
|---|---|
| Βάση-Ντουί | GU 5,3 |
| Ονομαστική κατανάλωση | 3W |
| Ονομαστική τάση | 12v |
| Φωτεινή ροή | 230lm |
| Φωτεινή ένταση | 600cd |
| Θερμότητα (Kelvin) | 4000K |
| Ώρες ζωής | 25.000 |
| Dimmable | ΝΑΙ |
| Διαστάσεις | 51cm |
| Κωδικός προϊόντος | 4052899957602 |

MEGAMAN LED LR3010.5-WFL PAR30 E27|230V|10.5W|2800K|620LM|35μοιρες 



