Επιπρόσθετες Πληροφορίες
| Μάρκα | OSRAM |
|---|---|
| Βάση-Ντουί | GU10 |
| Ονομαστική κατανάλωση | 3,1w |
| Ονομαστική τάση | 220-240v |
| Φωτεινή ροή | 230lm |
| Φωτεινή ένταση | 565cd |
| Θερμότητα (Kelvin) | 2700K |
| Ώρες ζωής | 40.000 |
| Dimmable | NAI |
| Διαστάσεις | 51cm |
| Κωδικός προϊόντος | 4052899957909 |

OSRAM PARATHOM PAR16 GU10|230V|5.9W|2700K|460LM|Dimmable
Adeleq LED GU10|7w|230v|500lm|3000k|105μοιρες|Dimmable
MEGAMAN LED LR0705-WFL PAR16 GU10|230v|5w|2800K|35 μοιρες|200lm 


