Επιπρόσθετες Πληροφορίες
| Μάρκα | OSRAM |
|---|---|
| Βάση-Ντουί | E27 |
| Ονομαστική κατανάλωση | 9W |
| Ονομαστική τάση | 220-240v |
| Φωτεινή ροή | 806lm |
| Θερμότητα (Kelvin) | 2700K |
| Ώρες ζωής | 25.000 |
| Dimmable | ΝΑΙ |
| Διαστάσεις | 110mm |
| Κωδικός προϊόντος | 4052899299221 |

MEGAMAN LED LR0308-50H30D PAR20 E27|230V|8W|4000K|430LM|30μοιρες 


