Επιπρόσθετες Πληροφορίες
| Μάρκα | INTERLIGHT |
|---|---|
| Τύπος λάμπας LED | COB |
| Ονομαστική τάση | 220-240v |
| Θερμότητα (Kelvin) | 3000K |
| Ονομαστική κατανάλωση | 20W |
| Φωτεινή ροή | 2110LM |
| Διαστάσεις | 220x155mm |
| Κωδικός προϊόντος | 14938 |
ΚΩΔ: 14938
ΠΡΟΣΟΧΗ:το χρώμα του συγκεκριμένου κωδικού δίνεται στον τίτλο και ίσως διαφέρει από το χρώμα στην φωτογραφία.
CONTROLGEAR: ενσωματωμένος LED DRIVER TCI UNIVERSALE 20W 350/500/550/700mA.
90,77€ συμπ. ΦΠΑ
| Μάρκα | INTERLIGHT |
|---|---|
| Τύπος λάμπας LED | COB |
| Ονομαστική τάση | 220-240v |
| Θερμότητα (Kelvin) | 3000K |
| Ονομαστική κατανάλωση | 20W |
| Φωτεινή ροή | 2110LM |
| Διαστάσεις | 220x155mm |
| Κωδικός προϊόντος | 14938 |