Επιπρόσθετες Πληροφορίες
| Μάρκα | INTERLIGHT |
|---|---|
| Τύπος λάμπας LED | COB |
| Ονομαστική τάση | 220-240v |
| Θερμότητα (Kelvin) | 4000K |
| Ονομαστική κατανάλωση | 20W |
| Φωτεινή ροή | 2110LM |
| Διαστάσεις | 120x130mm |
| Κωδικός προϊόντος | 15771 |
ΚΩΔ: 15771
ΠΡΟΣΟΧΗ:το χρώμα του συγκεκριμένου κωδικού δίνεται στον τίτλο και ίσως διαφέρει από το χρώμα στην φωτογραφία.
CONTROLGEAR: ενσωματωμένος LED DRIVER επώνυμος και πιστοποιημένος.
78,86€ συμπ. ΦΠΑ
| Μάρκα | INTERLIGHT |
|---|---|
| Τύπος λάμπας LED | COB |
| Ονομαστική τάση | 220-240v |
| Θερμότητα (Kelvin) | 4000K |
| Ονομαστική κατανάλωση | 20W |
| Φωτεινή ροή | 2110LM |
| Διαστάσεις | 120x130mm |
| Κωδικός προϊόντος | 15771 |