Επιπρόσθετες Πληροφορίες
| Ονομαστική τάση | 230v |
|---|---|
| Τύπος λαμπτήρα | COB |
| Ονομαστική κατανάλωση | 20W |
| IP | 40 |
| Φωτεινή ροή | 2210LM |
| Θερμότητα (Kelvin) | 4000K |
| Χρώμα | ΣΑΤΙΝΕ |
| Κωδικός προϊόντος | 13591 |
| Διαστάσεις | 230mm Δ |
13591
44,94€ συμπ. ΦΠΑ
| Ονομαστική τάση | 230v |
|---|---|
| Τύπος λαμπτήρα | COB |
| Ονομαστική κατανάλωση | 20W |
| IP | 40 |
| Φωτεινή ροή | 2210LM |
| Θερμότητα (Kelvin) | 4000K |
| Χρώμα | ΣΑΤΙΝΕ |
| Κωδικός προϊόντος | 13591 |
| Διαστάσεις | 230mm Δ |