Επιπρόσθετες Πληροφορίες
| Ονομαστική τάση | 230v |
|---|---|
| Τύπος λαμπτήρα | COB |
| Ονομαστική κατανάλωση | 32W |
| IP | 40 |
| Ra | 80 |
| Φωτεινή ροή | 3960LM |
| Θερμότητα (Kelvin) | 5000K |
| Χρώμα | ΣΑΤΙΝΕ |
| Κωδικός προϊόντος | 13643 |
| Ονομαστική τάση | 230v |
|---|---|
| Τύπος λαμπτήρα | COB |
| Ονομαστική κατανάλωση | 32W |
| IP | 40 |
| Ra | 80 |
| Φωτεινή ροή | 3960LM |
| Θερμότητα (Kelvin) | 5000K |
| Χρώμα | ΣΑΤΙΝΕ |
| Κωδικός προϊόντος | 13643 |