Επιπρόσθετες Πληροφορίες
| Τύπος λαμπτήρα | COB |
|---|---|
| Ονομαστική κατανάλωση | 20W |
| IP | 40 |
| Ra | 80 |
| Φωτεινή ροή | 2210LM |
| Θερμότητα (Kelvin) | 4000K |
| Χρώμα | ΣΑΤΙΝΕ |
| Κωδικός προϊόντος | 13574 |
| Τύπος λαμπτήρα | COB |
|---|---|
| Ονομαστική κατανάλωση | 20W |
| IP | 40 |
| Ra | 80 |
| Φωτεινή ροή | 2210LM |
| Θερμότητα (Kelvin) | 4000K |
| Χρώμα | ΣΑΤΙΝΕ |
| Κωδικός προϊόντος | 13574 |