Επιπρόσθετες Πληροφορίες
| Μάρκα | ADELEQ |
|---|---|
| Ονομαστική τάση | 230v |
| Βάση-Ντουί | E27 |
| Θερμότητα (Kelvin) | 2700K |
| Ονομαστική κατανάλωση | 20W |
| Φωτεινή ροή | 1250 lumen |
| Ώρες ζωής | 8000h |
| Dimmable | ΟΧΙ |
| Διαστάσεις | 107mm L, 55mm D |
| Κωδικός προϊόντος | 14-50027206 |

MEGAMAN ΟΙΚΟΝΟΜΙΑΣ SLU111 E27|230V|11W|4000K|600LM 



