Επιπρόσθετες Πληροφορίες
| Μάρκα | ADELEQ |
|---|---|
| Ονομαστική τάση | 230v |
| Βάση-Ντουί | E27 |
| Θερμότητα (Kelvin) | 6400K |
| Ονομαστική κατανάλωση | 23W |
| Φωτεινή ροή | 990 lumen |
| Ώρες ζωής | 8000h |
| Dimmable | ΟΧΙ |
| Διαστάσεις | 135mm L |
| Κωδικός προϊόντος | 14-532737 |

MEGAMAN ΟΙΚΟΝΟΜΙΑΣ SLU114 E27|230V|14W|4000K|800LM 



