Επιπρόσθετες Πληροφορίες
| Μάρκα | ADELEQ |
|---|---|
| Βάση-Ντουί | GU 10 |
| Ονομαστική κατανάλωση | 5W |
| Ονομαστική τάση | 230v |
| Φωτεινή ροή | 380lm |
| Θερμότητα (Kelvin) | 3000K |
| Ώρες ζωής | 10.000 |
| Dimmable | ΝΑΙ |
| Διαστάσεις | 48mm L, 35mm D |
| Κωδικός προϊόντος | 13-1025009 |

MEGAMAN LED LR0705-WFL PAR16 GU10|230v|5w|4000K|35 μοιρες|200lm 



