Επιπρόσθετες Πληροφορίες
| Μάρκα | ADELEQ |
|---|---|
| Ονομαστική κατανάλωση | 10W |
| Ονομαστική τάση | 230v |
| Φωτεινή ροή | 930lm |
| Θερμότητα (Kelvin) | 4000K |
| Dimmable | ΟΧΙ |
| Διαστάσεις | 118mm L |
| Κωδικός προϊόντος | 13-118101 |
| Μάρκα | ADELEQ |
|---|---|
| Ονομαστική κατανάλωση | 10W |
| Ονομαστική τάση | 230v |
| Φωτεινή ροή | 930lm |
| Θερμότητα (Kelvin) | 4000K |
| Dimmable | ΟΧΙ |
| Διαστάσεις | 118mm L |
| Κωδικός προϊόντος | 13-118101 |