Επιπρόσθετες Πληροφορίες
| Μάρκα | OSRAM |
|---|---|
| Βάση-Ντουί | GU5,3 |
| Ονομαστική κατανάλωση | 3W |
| Ονομαστική τάση | 12v |
| Φωτεινή ροή | 170lm |
| Θερμότητα (Kelvin) | 6000K |
| Ώρες ζωής | 15.000 |
| Dimmable | NAI |
| Διαστάσεις | 43mm L, 50mm D |
| Κωδικός προϊόντος | 13-161309 |

Fos.Me LED MR16 ψυχρο λευκο GU5,3|12v|0.9w|120μοιρες 


