Επιπρόσθετες Πληροφορίες
| Μάρκα | ADELEQ |
|---|---|
| Βάση-Ντουί | GU5,3 |
| Ονομαστική κατανάλωση | 7W |
| Ονομαστική τάση | 12v |
| Φωτεινή ροή | 510lm |
| Θερμότητα (Kelvin) | 3000K |
| Ώρες ζωής | 15.000 |
| Dimmable | ΟΧΙ |
| Διαστάσεις | 45mm L, 50mm D |
| Κωδικός προϊόντος | 13-16700-S |

Fos.Me ΦΘΟΡΙΣΜΟΥ T5 G5|230v|35w|6500k|2890lm
Fos.Me LED MR16 ΜΠΛΕ GU5,3|12v|1-2w|120μοιρες 



