Επιπρόσθετες Πληροφορίες
| Μάρκα | INTERLIGHT |
|---|---|
| Τύπος λάμπας LED | COB |
| Ονομαστική τάση | 230v |
| Ονομαστική κατανάλωση | 70W |
| Φωτεινή ροή | 9000lm |
| Θερμότητα (Kelvin) | 4000K |
| Μοίρες | 90 |
| Στεγανότητα (IP) | 65 |
| Διαστάσεις | 400Χ215mm |
| Κωδικός προϊόντος | 17896 |

OSRAM μετ. αλογονιδιων HQI-TS K12s-36|190V|2000w|210000lm|6100K
FOS.ME Σκαφάκι IP20 Άνευ Μπάλαστ για LED Τ8 ΛΑΜΠΑ 60cm 

