Επιπρόσθετες Πληροφορίες
| Μάρκα | INTERLIGHT |
|---|---|
| Τύπος λάμπας LED | COB |
| Ονομαστική τάση | 230v |
| Ονομαστική κατανάλωση | 70W |
| Φωτεινή ροή | 9000lm |
| Θερμότητα (Kelvin) | 6500K |
| Μοίρες | 90 |
| Στεγανότητα (IP) | 65 |
| Διαστάσεις | 400Χ215mm |
| Κωδικός προϊόντος | 17897 |


