Επιπρόσθετες Πληροφορίες
| Μάρκα | OSRAM, LEDVANCE |
|---|---|
| Ονομαστική κατανάλωση | 40W |
| Ονομαστική τάση | 230v |
| Φωτεινή ροή | 4000lm |
| Θερμότητα (Kelvin) | 3000K |
| Ώρες ζωής | 50.000 |
| Dimmable | ΟΧΙ |
| Διαστάσεις | 620x620mm |
| Κωδικός προϊόντος | 4058075000681 |

OSRAM Αλογόνου Halogen Classic R50 E14|230V|700lm|42w|2700K
OSRAM Αλογόνου Halogen Classic BW E14|230V|700lm|46w|2700K
FOS.ME Φωτιστικo LED χωνευτό τετραγωνο 18w|4000k|1530lm|ΛΕΥΚΟ|22,5 x 22,5cm 


