Επιπρόσθετες Πληροφορίες
| Ονομαστική τάση | 220-240v |
|---|---|
| Βάση-Ντουί | E27 |
| Θερμότητα (Kelvin) | 2700K |
| Ονομαστική κατανάλωση | 22W |
| CRI | RA80 |
| Φωτεινή ροή | 1151 lumen |
| Ώρες ζωής | 10000h |
| Dimmable | 4-STEP Dimming |
| Διαστάσεις | 46m D, 130mm L |
| Μάρκα | MEGAMAN |
| Κωδικός προϊόντος | 40-44212 |

MEGAMAN ΟΙΚΟΝΟΜΙΑΣ SLU111 E14|230v|11w|2700K|600lm 


