Επιπρόσθετες Πληροφορίες
| Ονομαστική τάση | 220-240v |
|---|---|
| Βάση-Ντουί | G24q3 |
| Θερμότητα (Kelvin) | 4000K |
| Ονομαστική κατανάλωση | 18W |
| Φωτεινή ροή | 1200 lumen |
| Ώρες ζωής | 8000h |
| Dimmable | ΟΧΙ |
| Διαστάσεις | 41m D, 158mm L |
| Μάρκα | MEGAMAN |
| Κωδικός προϊόντος | 40-01640 |

OSRAM Φθορισμού Dulux D/E G24q-3|26w|1800lm|4000k
MEGAMAN ΟΙΚΟΝΟΜΙΑΣ WL130 E27|230V|30W|2700K|1900LM
MEGAMAN ΟΙΚΟΝΟΜΙΑΣ PL T4G24Q113 G24Q3|230V|13W|4000K|1100LM
MEGAMAN ΟΙΚΟΝΟΜΙΑΣ SLU111 E14|230v|11w|2700K|600lm 


