Επιπρόσθετες Πληροφορίες
| Τύπος λάμπας LED | R63 |
|---|---|
| Ονομαστική τάση | 220-240v |
| Βάση-Ντουί | E27 |
| Θερμότητα (Kelvin) | 2800K |
| Ονομαστική κατανάλωση | 7,5 W |
| Μοίρες | 90 |
| Φωτεινή ροή | 600 lumen |
| Φωτεινή ένταση | 230 cd |
| Ώρες ζωής | 15000h |
| Διαστάσεις | 63mm D, 103mm L |
| Dimmable | ΟΧΙ |
| Μάρκα | MEGAMAN |
| Κωδικός προϊόντος | 40-04135 |

MEGAMAN LED LR2407.5-SWFL R63 E27|230V|7.5W|4000K|600LM|90μοιρες 


