Επιπρόσθετες Πληροφορίες
| Μάρκα | OSRAM, LEDVANCE |
|---|---|
| Βάση-Ντουί | E27 |
| Ονομαστική κατανάλωση | 50W |
| Ονομαστική τάση | 86v |
| Φωτεινή ροή | 4000lm |
| Θερμότητα (Kelvin) | 2000K |
| Ώρες ζωής | 12000h |
| Dimmable | OXI |
| Διαστάσεις | 156mm |
| Κωδικός προϊόντος | 4008321356024 |

OSRAM νατρίου Vialox Nav-E/i E27|85v|50w|3600lm|2000k 
