Επιπρόσθετες Πληροφορίες
| Μάρκα | OSRAM, LEDVANCE |
|---|---|
| Βάση-Ντουί | GU5,3 |
| Ονομαστική κατανάλωση | 20W |
| Ονομαστική τάση | 12v |
| Φωτεινή ροή | 250lm |
| Φωτεινή ένταση | 780cd |
| Θερμότητα (Kelvin) | 3000K |
| Ώρες ζωής | 5000 |
| Dimmable | ΝΑΙ |
| Κωδικός προϊόντος | 4050300428635 |

Fos.Me LED Globe LG9906 E27|230v|6w|4000K|470lm|Φ45
Αλογόνου Dichroic MR16 GX5,3|12v|28w
OSRAM Αλογόνου Halospot R111 GX5,3|12V|35w|320lm|2800k|24μοιρες|Dimmable 

