Επιπρόσθετες Πληροφορίες
| Μάρκα | OSRAM, LEDVANCE |
|---|---|
| Βάση-Ντουί | R7s |
| Ονομαστική κατανάλωση | 120W |
| Ονομαστική τάση | 230v |
| Φωτεινή ροή | 2200lm |
| Θερμότητα (Kelvin) | 2900K |
| Ώρες ζωής | 2000 |
| Dimmable | ΟΧΙ |
| Κωδικός προϊόντος | 4008321977670 |
| Μάρκα | OSRAM, LEDVANCE |
|---|---|
| Βάση-Ντουί | R7s |
| Ονομαστική κατανάλωση | 120W |
| Ονομαστική τάση | 230v |
| Φωτεινή ροή | 2200lm |
| Θερμότητα (Kelvin) | 2900K |
| Ώρες ζωής | 2000 |
| Dimmable | ΟΧΙ |
| Κωδικός προϊόντος | 4008321977670 |