Επιπρόσθετες Πληροφορίες
| Μάρκα | OSRAM |
|---|---|
| Βάση-Ντουί | E14 |
| Ονομαστική κατανάλωση | 9W |
| Ονομαστική τάση | 220-240v |
| Φωτεινή ροή | 430lm |
| Θερμότητα (Kelvin) | 2700K |
| Ώρες ζωής | 8.000 |
| Dimmable | ΟΧΙ |
| Διαστάσεις | 96mm L |
| Κωδικός προϊόντος | 4008321986450 |

MEGAMAN ΟΙΚΟΝΟΜΙΑΣ SP0205 E14|230V|5W|4000K|300LM 

