Επιπρόσθετες Πληροφορίες
| Μάρκα | OSRAM |
|---|---|
| Βάση-Ντουί | G5 |
| Ονομαστική κατανάλωση | 35w |
| Ονομαστική τάση | 220v |
| Φωτεινή ροή | 3320lm |
| Θερμότητα (Kelvin) | 3000K |
| Ώρες ζωής | 19.000 |
| Dimmable | ΟΧΙ |
| Διαστάσεις | 1449mm |
| Κωδικός προϊόντος | 4050300591469 |

OSRAM Φθορισμού Lumilux T5 HO G5|49w|195V|4310lm|2700k|1449mm 

