Επιπρόσθετες Πληροφορίες
| Μάρκα | OSRAM |
|---|---|
| Βάση-Ντουί | G5 |
| Ονομαστική κατανάλωση | 35w |
| Ονομαστική τάση | 220v |
| Φωτεινή ροή | 3320lm |
| Θερμότητα (Kelvin) | 3400K |
| Ώρες ζωής | 19.000 |
| Dimmable | ΟΧΙ |
| Διαστάσεις | 1449mm |
| Κωδικός προϊόντος | 4050300776415 |

ΙNTERLIGHT καμπάνα Α-Ω 410 COB 220-240V|56W|5000K|8110LM
Fos.Me ΦΘΟΡΙΣΜΟΥ T5 G5|230v|21w|4000k|1850lm 

