Επιπρόσθετες Πληροφορίες
| Μάρκα | OSRAM |
|---|---|
| Βάση-Ντουί | GU 5,3 |
| Ονομαστική κατανάλωση | 75W |
| Ονομαστική τάση | 12v |
| Φωτεινή ροή | 621lm |
| Φωτεινή ένταση | 1430cd |
| Θερμότητα (Kelvin) | 2700K |
| Ώρες ζωής | 15.000 |
| Dimmable | ΟΧΙ |
| Διαστάσεις | 56mm |
| Κωδικός προϊόντος | 4052899943650 |

Fos.Me ECO Α55 E27|230v|105W|1900lm
MEGAMAN LED ER3406LN-WFL GU5,3|12v|6w|4000k|400lm|36μοιρες 


