Επιπρόσθετες Πληροφορίες
| Μάρκα | OSRAM |
|---|---|
| Βάση-Ντουί | G53 |
| Ονομαστική κατανάλωση | 125w |
| Ονομαστική τάση | 12v |
| Φωτεινή ροή | 740lm |
| Φωτεινή ένταση | 4800cd |
| Θερμότητα (Kelvin) | 2700K |
| Ώρες ζωής | 35.000 |
| Dimmable | ΝΑΙ |
| Διαστάσεις | 111mm |
| Κωδικός προϊόντος | 4052899907812 |

MEGAMAN LED LR1305-30D GX53|230V|5W|2800K|350LM|30μοιρες 

