Επιπρόσθετες Πληροφορίες
| Μάρκα | OSRAM |
|---|---|
| Ονομαστική κατανάλωση | 8W |
| Ονομαστική τάση | 230v |
| Φωτεινή ροή | 620lm |
| Θερμότητα (Kelvin) | 4000K |
| Ώρες ζωής | 30.000 |
| Dimmable | ΝΑΙ |
| Διαστάσεις | 81x51mm |
| IP | IP65 |
| Κωδικός προϊόντος | 4058075811195 |

FOS.ME Φωτιστικo LED χωνευτό στρογγυλό 3w|4000k|255lm|ΛΕΥΚΟ|8,5 Δ 
