Επιπρόσθετες Πληροφορίες
| Μάρκα | OSRAM |
|---|---|
| Βάση-Ντουί | G5 |
| Ονομαστική κατανάλωση | 26W |
| Φωτεινή ροή | 3920lm |
| Θερμότητα (Kelvin) | 4000K |
| Ώρες ζωής | 60.000 |
| Dimmable | ΟΧΙ |
| Διαστάσεις | 150cm |
| Κωδικός προϊόντος | 4052899956674 |
| Μάρκα | OSRAM |
|---|---|
| Βάση-Ντουί | G5 |
| Ονομαστική κατανάλωση | 26W |
| Φωτεινή ροή | 3920lm |
| Θερμότητα (Kelvin) | 4000K |
| Ώρες ζωής | 60.000 |
| Dimmable | ΟΧΙ |
| Διαστάσεις | 150cm |
| Κωδικός προϊόντος | 4052899956674 |