Επιπρόσθετες Πληροφορίες
| Μάρκα | OSRAM |
|---|---|
| Βάση-Ντουί | E27 |
| Ονομαστική κατανάλωση | 7W |
| Ονομαστική τάση | 220-240v |
| Φωτεινή ροή | 345lm |
| Φωτεινή ένταση | 270cd |
| Θερμότητα (Kelvin) | 2700K |
| Ώρες ζωής | 15.000 |
| Dimmable | ΟΧΙ |
| Διαστάσεις | 63cm |
| Κωδικός προϊόντος | 4052899972759 |

OSRAM LED Parathom Retrofit R80 E27|7w|220-240v|345lm|2700k 


